top of page
White on Transparent.png

JAS Gıda şi̇rketi̇ olarak Türki̇ye'de i̇ç ve dış ti̇caret yapan bi̇r fi̇rmayız. yurt dışındaki̇ üreti̇ci̇ fi̇rmalardan da Türki̇ye'ye barbekü malzemeleri̇ i̇thal edi̇yoruz. Ürünleri̇mi̇zi̇n testleri̇ni̇ yaptırıp onaylarını aldıktan sonra satışa sunuyoruz. Ürünleri̇mi̇z Türki̇ye'de gıdaya uygunluk belgesi̇ (ISO 9001 ve CE) kali̇tesi̇ne sahi̇p tek üründür.

Hakkımızda: Hakkımızda

Jas gıda şirketi olarak kuruluşumuzdan bu yana barbekü ilgili ticaret yapıyoruz. Mangal kömürü, aksesuarları, barbekü baharatı ve daha fazlası... Şirketin portföyünde var olan  bu malzemeleri yurt dışından ve yurt içinden direkt üretici firmalardan ithal ediyoruz ve yurt içinden çeşitli mecralarda satışını planlıyoruz. Şirket kurulundan bu yana yatırımcılar ve değerli müşterilerimiz sayesinde büyümeye devam ediyor. Başlangıcımız olan delikli mangal kömürünü yurt dışından ithal ettik ve piyasaya İstcoal markasıyla giriş yaptık. Sonrasında yumurta kömür, barbekü aksesuarları, baharatlar ve diğer ürünlerinden devam ediyoruz.

biz kimiz ?
Untitled.jpg

Müşterilerimizin gıda konusunda her türlü ihtiyacına karşılık verebilmek ve sektörde lider konumuna ulaşmaktır.

Firmamızın kapasitesini arttırarak, bu kapasiteyi en efektif biçimde kullanarak rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli yaratmak ve bu potansiyeli son kullanıcılarımıza değer katacak şekilde yönetebilmek.

Çevreyi ve insan sağlığını koruyarak, bireylerde çevre bilincini oluşturmak ve geliştirmek.

Ülke ekonomisinin kalkınmasına da yönelik çalışmalar yaparak , müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tam ve sürekli olarak karşılayabilecekleri ürün ve hizmetleri üretebilmek. Çalışanlarımız ،iş ortaklarımız، müşterilerimiz bizim olmazsa olmaz değerlerimizdir

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz
business.png

Küresel ısınma, havanın değişim şartları, ağaçların kesilmesi, tatlı suların azalması gibi faktörler yeni neslin tehdidi olarak biliniyor. Jas Gıda olarak İstcoal mangal kömürü markasının üretim ve satışından biz sorumluyuz. Ürünlerimiz tamamen talaş, meyve kabuğu, ağaç vb. organik maddelerin karbonlaştırılarak yüksek basınçla preslenlenmesi sonucunda üretimi yapılmaktadır. Kömürümüzün üretiminde ağaç kesilmemektedir ve doğaya zarar verilmemektedir. Talaş, meyva kabuğu vb. organik ürünlerin geri dönüşümü sonucu %100 doğal ve organiktir.

Sağlık, Emniyet ve Çevre
clean.png
bottom of page